NC Frézař - 3-osé obrábění

Pracovní místo ( NC Frézař - 3-osé obrábění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
Obrábění dílů na 3-osém NC centru, programování v systému Heidenhain a příprava nástrojů pro splnění kvalitativních požadavků tg.postupu. Jedná se o kusovou a malosériovou výrobu s nízkým stupněm opakovatelnosti. Obrábí se široká škála materiálů vč. odlitků (výpalky, litina, nerezy, svařence, plasty). Příprava až pro 3-směnný provoz.

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru
- PRAXE v obsluze NC frézky (Deckel-Maho) vítána
- čtení výkresové dokumentace
- znalost programování v systému Heidenhain
- znalost měření a upínání
- zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
- znalost nástrojů a stanovování řezných podmínek
- učit se novým věcem a technologiím

Nabízíme:
- Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
- 7,5 hodinová pracovní doba
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dovolenou a vánoce
- Příspěvek na penzijní fond a stravování, atd.