Uklízeč/ka

Pracovní místo ( Uklízeč/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: Chráněné pracoviště - pouze osoby s OZZ nebo ČID podmínkou.
Požadujeme: Spolehlivost, pečlivost a samostatnost.
Náplň práce: Úklid průmyslových hal včetně kanceláří, sociálních zařízení a šaten. Po dohodě možnost zkráceného pracovního úvazku.
Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2020 s možností prodloužení na dobu neurčitou.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu: bozena.andrlikova@pos.cz nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění po roce zaměstnání.
KONTAKTY: telefonicky ( pracovní dny 6:00 - 14:00 hod.), osobně