laborant -ka oddělení kontroly kvality

Pracovní místo ( laborant -ka oddělení kontroly kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Skowronková Aneta, tel.: 553 642 424, e-mail: aneta.skowronkova@tevapharm.cz
Požadavky:
- Min. SŠ vzdělání nejlépe obor chemie a příbuzné obory
- Základy analytické chemie
- znalost českého a ruského jazyku slovem i písmem (komunikace s partnerským závodem)
- minimální znalost anglického jazyka
- Praxe v oboru výhodou
- Flexibilita, smysl pro odpovědnost, schopnost dodržování předpisů, schopnost práce v týmu

Nabízíme:
- motivující práci s možností dalšího profesního růstu, každoroční navýšení mzdy
- velmi čisté pracovní prostředí
- systém zaměstnaneckých benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok, rekreační zařízení Karlov pod Pradědem, odměny za pracovní a životní jubilea
- 5 týdnů dovolené, 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
- nadstandardní příplatky
- roční bonusy
- nadstandardní lékařská péče a hrazené očkování
- příspěvky na závodní stravování

Pracoviště: Teva Czech Industries s.r.o., Ostravská 305/29, Komárov, 747 70 Opava

Náplň práce:
- Příprava vzorků pro analýzy
- Titrace
- HPLC metoda
- Spektrofotometrie
- Titrace
- Práce s daty
- Zpracováni a archivace dokumentace