KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY DIVIZE STROJÍRNA

Pracovní místo ( KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY DIVIZE STROJÍRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Daniela Krybusová, tel.: +420 553 872 176, 605 961 560, email: krybusova@ostroj.cz
Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání strojního zaměření.
- Praktickou zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků.
- Zkušenost s měřicími přístroji strojírenských výrobků.
- Certifikace nedestruktivního zkoušení dle ČSN EN ISO 9712 UT 2 podmínkou.
- Znalost práce s PC (MS Office, Internet, Outlook).
- ŘP sk. B.
- Znalost čtení technické dokumentace.
- Komunikační a argumentační schopnosti.
Pracovní poměr na dobu určitou, nástup ihned.

Nabízíme:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
- Týden dovolené navíc, závodní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

Náplň práce:
- Provádí rozměrovou kontrolu opracovaných svařenců.
- Odpovídá za řízení neshodných výrobků.
- Eviduje podklady neshodných výrobků.
- Hodnotí příčiny nejakostní výroby.
- Koordinuje vhodné metody kontroly a zkoušek.
- Obsluhuje měřící a zkušební techniku.
- Provádí mezioperační technickou kontrolu a kontrolu průvodních dokumentů.
- Rozhoduje o vyřazení vadných výrobků a o uvolnění materiálu do skladu.
- Zajišťuje kontrolní plány pro přejímku a identifikaci položek pro kontroly a zkoušky.
- Provádí ostatní práce dle příkazu nadřízeného (vedoucí technické kontroly).
- Zajišťuje kalibrace měřidel.