Asistent provozního manažera Praha - OZP

Pracovní místo ( Asistent provozního manažera Praha - OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC,
- trestní a morální bezúhonnost
- certifikát strážného /možno zprostředkovat/
- věk nad 18 let, praxe v security výhodou
- skvělé organizační schopnosti - okamžitá reakce na řešení situace
- týmové jednání, strategické myšlení, časová flexibilita
- psychická odolnost vůči stresu

Náplň práce:
- zajištění řízení a kontroly ostrahy obchodního řetězce Tesco
- reporting na přímého nadřízeného
- komunikace s klienty, reprezentování společnosti.

Nabízíme :
- velmi atraktivní práci v příjemném kolektivu
- možnost kariérního i platového růstu ve stabilní společnosti s možností prodloužení
pracovního poměru
- odpovídající platové ohodnocení
- pracovní pozici, která je vyhrazena pro osoby se zdravotním postižením, které nebrání
mobilitě a řízení motorového vozidla.

Ohledně pracovního místa nechodit na pobočku ale použít pro prvotní oslovení telefonní kontakt nebo e-mail.