Mistr - mistrová, vedoucí týmu strojní údržby

Pracovní místo ( Mistr - mistrová, vedoucí týmu strojní údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MISTR - MISTROVÁ, VEDOUCÍ STROJNÍ ÚDRŽBY
Životopisy od zájemců přijímáme na email: jana.francova@kablovrchlabi.cz .
Požadujeme: SŠ vzdělání ve strojním oboru, praxe v oboru ve strojní údržbě nebo příbuzných oborech nutná, praxe ve vedení lidí výhodou, znalost AJ/NJ výhodou, samostatné myšlení, organizační schopnosti, zodpovědnost, zájem o techniku a stroje.
Náplň práce:
Hlavní náplní je vedení zkušeného týmu strojní údržby, údržba a opravy všech strojních zařízení ve firmě, zajištění revizí vybraných vyhrazených zařízení, údržba a opravy i montáže strojních zařízení včetně výrobních strojů. Navrhuje obnovu a modernizaci stávajících zařízení. Podílí se na tvorbě plánu údržby a investic, na realizaci investičních akcí, opatření v oblasti BOZP a zvyšování efektivity výroby. Řídí nákup náhradních dílů a služeb.
Nabízíme: mzdový nárůst po zaučení, příspěvek na stravování, penzijní připojištění či životní pojištění 1.000 Kč/měsíc, rodinný program a další benefity