SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA KOVŮ

Pracovní místo ( SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA KOVŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení nebo následné doby neurčité. Nástup možný ihned. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: svářeč/svářečka provádí výkon sváření dle platné výkresové dokumentace. Musí se orientovat ve výrobní dokumentaci, včetně odvození potřebných veličin, kusovníku, sestav a podsestav. Má na starosti samostatné a kompletní seřízení svářecího zdroje, obsluhu polohovadel a balancérů. Provádí konečnou úpravu a čistění svárů, základní údržbu nástrojů a přiděleného zařízení.

Požadavky: znalost čtení technických výkresů, osvědčení svářeče - typ ZK 135W01(Z-M1) nebo úřední zkouška.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, dopravu, sdružování; 5 týdnů dovolené; příspěvek na zdraví, životní pojištění a další.

Kontakt - paní Lantová Radka, tel.: 491 404 168 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: r.lantova@farmet.cz; personal@farmet.cz (pro zaslání životopisu) nebo osobně každý čtvrtek od 13:00 hod. v sídle společnosti na adrese Jiřinková 276, Česká Skalice.

Místo výkonu práce: Jiřinková 276, 552 03 Česká Skalice.