Technolog postupář

Pracovní místo ( Technolog postupář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na adresu: michal.mikulka@bez.sk
Náplň práce: Tvorba technologických postupů
Strategický cíl: Tvorba typových postupů a jejich kategorizace
Požadujeme:
SŠ nebo VŠ elektro nebo strojní,
znalost strojní výroby a norem ČSN, EN a ISO,
znalost systému pro podporu TPV,
základní znalost metodiky stanovení norem spotřeby času,
základní znalost CAD systémů,
znalost AJ výhodou,
spolehlivost, systémovost, zaměření na výsledky, schopnost pracovat v týmu nebo i samostatně, znalost práce s PC (MS Office), vhodné i pro absolventy
Nabízíme: roustoucí a dynamickou společnost, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání
příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na dopravu, roční odměny