STRÁŽNÝ - SPECIALISTA (POUZE PRO OZP)

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ - SPECIALISTA (POUZE PRO OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: LIDL, Hradecká č.p. 127, Pražské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
- zajištění řízení a kontroly ostrahy prodejen Lidl
- kooordinace a motivace zaměstnanců
- reporting na přímého nadřízeného
POŽADUJEME:
- vlastní vozidlo a řidičský průkaz skupiny B
- znalost práce na PC
- čistý RT
- certifikát strážného (možno zprostředkovat)
- věk nad 18 let
- praxe v security výhodou
- skvělé organizační schopnosti - okamžitá reakce na řešení situace
- týmové jednání, strategické myšlení, časová flexibilita
NABÍZÍME:
- velmi atraktivní práci v příjemném kolektivu
- možnost kariérního i platového růstu ve stabilní společnosti s možností prodloužení pracovního poměru
- odpovídající platové ohodnocení
- pracovní pozici, která je vyhraněna pro osoby se zdravotním postižením, které nebrání
mobilitě a řízení motorového vozidla
OHLEDNĚ PRACOVNÍHO MÍSTA NECHODIT NA PRACOVIŠTĚ, ALE POUŽÍT PRO PRVOTNÍ OSLOVENÍ TELEFONNÍ KONTAKT NEBO E-MAIL
Liebertzová Pavla, tel.: 722 365 539, e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz