Automechanik/čka - opravář/ka motorových vozidel

Pracovní místo ( Automechanik/čka - opravář/ka motorových vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Krmelínská 773, Ostrava - Hrabová
Kontakt telefonicky Po-Pá 8-18 hod., e-mailem.

Požadujeme:
-Vyučení v oboru automechanik
-Praxe v oboru min. 1 roky výhodou
-Praxe ve značkovém servisu prioritní výhodou
-Řidičský průkaz sk. B
-Trestní bezúhonnost
-Spolehlivost a pečlivost
-nástup ihned

Nabízíme:
-Zázemí silné, prosperující společnosti
-Práci s nejmodernější automobilovou technikou
-Platové ohodnocení odpovídající dosaženým výkonům, od 20.000,- do 30.000,-
-Možnost osobního rozvoje a vzdělávání
-Firemní benefity jako příspěvek na stravování, levný firemní tarif na volání, firemní akce,
slevu na firemní služby