FARMACEUTICKÝ ASISTENT/ASISTENTKA

Pracovní místo ( FARMACEUTICKÝ ASISTENT/ASISTENTKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup ihned. Osobní kontakt POUZE po tel. domluvě pan Ing. Přikryl tel.: 608 968 082. Místo výkonu práce: NOVÁ LÉKÁRNA, Masarykovo nám. 65, Konice. Pracovní doba: v rozmezí 7:00-17:00 hod.
Požadujeme: odborná způsobilost k výkonu povolání farmaceutického asistenta dle zákona č. 96/2004 Sb.: absolvování střední zdravotnické školy v oboru farmaceutický laborant nebo tříleté studium v oboru diplomovaný farmaceutický asistent na vyšších zdravotnických školách.
Náplň práce: práce v laboratoři spojená s výdejem.
Nabízíme: prémie, benefity - stravenky, možno nabízet jako sdílené pracovní místo, k dispozici byt 1+1 přímé blízkosti pracoviště.