OSTRAHA - DETEKTIV PRODEJNY

Pracovní místo ( OSTRAHA - DETEKTIV PRODEJNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Alena Lihotská, tel.: 606 333 112 (volat po-pa 8:00-15:00), e-mail: nabor.ostrava@bohemiaplus.cz. Nechodit na pobočku, kontaktní osoba se tam nenachází!
Místo vyhrazeno pro OZP, (12-ti hodinové směny), počet hodin týdně dle dohody. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Požadujeme: příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou není však podmínkou. Certifikát strážného je možné zajistit.
Pracoviště: Opava, nástup: ihned. Po odpracování 3 měsíců nabízíme jednorázovou prémií ve výši 1500 kč.
Pracovní náplň: pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu, spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost.