Vedoucí sociálního úseku

  • Krnov

Pracovní místo ( Vedoucí sociálního úseku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: VŠ nebo VOŠ v oboru zaměřeném na sociální práci dle zákona č. 108/2006 Sb. § 110, samostatnost, empatie, komunikační dovednosti, bezúhonnost, uživatelská znalost práce na PC, orientace v oblati standardů kvality sociálních služeb, základní orientace v legislativě, praxe v zařízení pro seniory výhodou. Minimálně 4 roky praxe v oboru. Schopnost vedení pracovního týmu a samostatného rozhodování.

Nabízíme: 10. platovou třídu dle NV č. 341/2017 Sb., příloha č. 2, § 5 odst. 2 dle odpracovaných let, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, po zapracování možnost prodloužení PS, přiznání osob. příplatku, příplatek za vedení, příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění.

Pracovní náplň: Vedení týmu sociálních pracovníků, úzká spolupráce s úsekem přímé péče, vedení jednání se zájemci o umístění v DS a DZR, podílení se na tvorbě interní dokumentace a její aplikace v praxi, sledování legislativních změn.

K přihlášce přiložte: motivační dopis, životopis s přehledem o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se nabízené vedoucí pozice, výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců kopie dokladů o dosaženém vzdělání, souhlas se zpracováním osobních údajů - ke stažení na webu organizace. Přihlášku doručte do 4. května 2020 - přesné informace naleznete na webu: www.dskrnov.cz - Volná pracovní místa.

Z: 16.4.2020

Vložit inzerát