Externí obchodní zástupce IT

Pracovní místo ( Externí obchodní zástupce IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme schopného kolegu na pozici Externí obchodní zástupce.Jsi komunikativní, ambiciózní a nebojíš se nových věcí? Pak se rádi potkáme a probereme možnosti spolupráce.

Náplň práce:

* Aktivní vyhledávání a získávání firemních zakázek
* Hledání nových způsobů, jak oslovit potenciální klienty
* Vedení obchodních jednání a spolupráce na tvorbě nabídek
* Péče a rozvoj vztahů se zákazníky

Požadujeme

* Komunikační a prezentační dovednosti
* Reprezentativní vystupování
* Výhodou orientace v oblasti IT
* Obchodního ducha

Nabízíme

* práce na DPP, DPČ (v případě spokojenosti obou stran přechod na HPP)
* Flexibilní pracovní doba
* Odměna na bázi provize dle domluvy (v případě spokojenosti obou stran možnost paušálu)
* Kanceláře v centru Plzně, možnost plně externí spolupráce
* Nástup možný ihned