Prodavač/ka stavebnin a příbuzného materiálu - Opava

  • Opava

Pracovní místo ( Prodavač/ka stavebnin a příbuzného materiálu - Opava ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Opava
- Náplň práce: komunikovat se zákazníky, aktivní prodej a nabídka střešního materiálu a výrobků, poskytovat poradenství zákazníkům, objednávat materiál a zboží, zpracovávat cenové nabídky, vystavovat faktury, dodací listy, pracovat s pokladnou a hotovostí
- Požadujeme: SŠ vzdělání, nejlépe technického směru, komunikativnost, odpovědnost a samostatnost, zkušenost s aktivním prodejem, pro zákaznický přístup, znalost práce s účetními programy
- Nabízíme: smlouvu na HPP, nástup možný ihned, adaptační proces na úvod, další vzdělávání, věrnostní odměnu, podporu manažera obchodního centra
- Své strukturované životopisy posílejte na vendula.furstova@salvatorstrechy.cz