Provozní elektrikář

  • Ostrov

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Skořepová Lenka Bc., tel.: 353 240 620, 601 129 588, e-mail: LSkorepova@vez.ost.justice.cz
Věznice Ostrov přijme do pracovního poměru provozního elektrikáře. Nabízíme perspektivní a stabilní zaměstnání přátelského zázemí a v neposlední řadě pravidelného měsíčního příjmu s mnoho výhodami.
Očekáváme

-občan České republiky starší 18 let,
-trestní bezúhonnost,
-praxe v oboru výhodou
-vyučení v oboru
náplň
-Zajišťuje a provádí podle pokynů nadřízeného samostatně určené opravy el. rozvodů a zařízení, podle potřeby si zajišťuje nutnou dílenskou přípravu, případně jiné přípravné a doprovodné práce.
-Podle zadání nadřízeného provádí odborné kontroly stavu elektroinstalace ve všech objektech věznice popř. odbornou demontáž nepovolených úprav rozvodů a nepovolených spotřebičů.
-Plat 20480,- Kč - 28280,- Kč včetně zvláštního příplatku - dle praxe, po zapracování možnost přiznání osobního příplatku dle NV č. 341/2017 Sb.,11. Platová třída.
-pracovní poměr na plný úvazek,
-25 dní dovolené + 5 dní indispozičního volna,
-možnost karierního růstu a zvyšování kvalifikace,
-možnost ubytování, závodního stravování, bezplatné využívání sportovního zařízení a posilovny věznice,
-benefity z fondu kulturních a sociálních potřeb - příspěvky na stravování, rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních, sportovní aktivity, bezúročné půjčky.