ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE, SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA

  • Hořice

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE, SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE, SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA - Chvalina 34
Požadavky:
Vyučen v oboru, popř. praxe velkou výhodou. Oprávnění pro svařování metodou MAG (certifikát EN ISO 9606-1 výhodou). Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu výhodou (ev. zaučíme a proškolíme). Orientace ve výkresové dokumentaci. Komunikační dovednosti, odpovědnost, samostatnost, flexibilita
Náplň práce :
Různorodá výroba polotovarů v kusové výrobě podle výkresové dokumentace; Rozměření a umístění polotovarů na základový materiál, nabodování, kontrola rozměrů, zavaření; Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu
Poznámka: Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi; Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou; Nástup možný dohodou ihned
Zaměstnanecké výhody: Benefity: Příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny, péče o pracovní oděv