Programátor analytik

Pracovní místo ( Programátor analytik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.

Požadujeme:
- český jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
- zkušenosti s programováním (J2EE, apod.)
- analytické myšlení a zodpovědnost
- samostatnost, spolehlivost, flexibilitu a smysl pro týmovou práci
- ochotu k dalšímu vzdělávání
Vítáme:
- zkušenost s technologiemi JavaEE, Spring, Hibernate, XML technologie, web services, SQL, JPA, PostgreSQL
- znalost frontend Framework (Gwt/SmartGwt) a metodologii vývoje (continuous integration, TDD, agilní metodiky)
- znalost Wicket, Maven, Jasper reports, Java Crypto API, JAXB, Design Patterns
- zkušenost s agilními metodami vývoje SW (např. SCRUM)
Náplň práce:
- návrh, vývoj a údržba moderních J2EE mobilních aplikací

Zaměstnanecké výhody:
benefity formou cafeterie, 5 dní osobního volna, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.