Vedoucí dopravy a dílen

  • Plzeň

Pracovní místo ( Vedoucí dopravy a dílen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Významná stavební společnost zaměřená na dopravní, inženýrské stavitelství a průmyslové stavby hledá vhodné kandidátky na pozici: Vedoucí dopravy a dílen

Základním cílem kandidáta na této pozici je:
Řízení provozu střediska dopravy a dílen. Zajištění efektivního využití dopravní techniky ve společnosti.
Dále:
-- Rozdělování dopravních prostředků a mechanizace dle požadavku stavbyvedoucích, případně zajištění jejich optimálního využití
- Organizace výběrových řízení s dodavateli (nákup vozidel, ND, PHM, služby)
- Zodpovědnost za zpracování měsíčních a ročních souhrnů o provozu vozidel (vyhodnocení spotřeby PHM, ND, výkonů)
- Kontrola a hodnocení podřízených zaměstnanců
- Zodpovědnost za kontrolní činnost - fakturace, podklady pro mzdy, vnitřní evidence
- Dodržování požadavků systému řízení dle QMS, EMS, OHSMS

Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání dopravního nebo technického směru a odpovídající praxi min. 5 let v oboru
- Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu min. 20-30 zaměstnanců
- Znalost zákona upravujícího silniční dopravu a technických norem souvisejících se spravováním dopravních prostředků a mechanizace
- Znalost kontrolních systémů vztahujících se k užívání a opotřebení dopravní techniky, hodnocení spotřeby PHM
- Schopnost systematické práce, schopnost jednání s lidmi, umění vést a motivovat, dobrá odolnost vůči stresu a vysoké pracovní nasazení
- Řidičský průkaz sk. B (výhodou ŘP sk. C)
- Uživatelská znalost PC
- Bezúhonnost

Nabízíme:
- Zajímavou a různorodou práci
- Možnost osobního rozvoje
- Odpovídající finanční ohodnocení (od 30 tis. Kč dle zkušeností