STRÁŽNÝ

Pracovní místo ( STRÁŽNÝ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Galvasová Věra Mgr., e-mail: vgalvasova@vez.opa.justice.cz
Písemnou žádost o přijetí do služebního poměru příslušníka VS ČR doplněnou o strukturovaný životopis přijímá pouze prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb nebo elektronickou cestou oddělení personální Věznice a ÚVZD Opava, příp. na e-mail: vgalvasova@vez.opa.justice.cz.

Požadujeme:
- úplné střední vzdělání s maturitní zkouškou
- občan ČR starší 18 let
- bezúhonnost
- zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost k výkonu služby
- způsobilost k právním úkonům

Nabízíme:
- služební poměr příslušníka VS ČR dle zákona č. 361/2003 Sb.
- náborový příspěvek 75 000 Kč
- 6 týdnů dovolené
- příspěvek FKSP
- závodní stravování
- možnost využívání zaměstnanecké posilovny

Náplň služební činnosti:
- Výkon strážní služby ve věznici pod odborným vedením.