Pracovník/ce etiketování a přípravy zakázek

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Pracovník/ce etiketování a přípravy zakázek ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: výpis z trestního rejstříku, znalost práce na PC výhodou, dobrá fyzická kondice a zdravotní způsobilost, zručnost a důslednost, časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost
NÁPLŇ PRÁCE: příprava zakázek včetně vizuální kontroly výrobků, obsluha stolní digitální váhy, kontrola dat na etiketě, příprava zboží do finální podoby pro zákazníka (do přepravek, kartonů, zafixování palet fólií), výpomoc při inventurách.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus, odměny za odpracované roky a životní jubilea,
po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké balíčky, závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd..