TECHNIK / TECHNIČKA KVALITY

  • Kněžnice

Pracovní místo ( TECHNIK / TECHNIČKA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zašlete prosím životopis na email: personal@tecmaplast.cz
tel.: 493 523 946 (9:00-16:00 hod.)
Stabilní mezinárodní společnost Tecmaplast Kněžnice u Jičína hledá vhodného kandidáta / ku na pozici:
Quality Engineer / technik / technička kvality
Co vás čeká
o svolávání, moderování týmů pro řešení zákaznických reklamací
o monitorování kvality svěřených projektů - řešení interních neshod
o aktivní vyhledávání rizik a navrhování preventivních opatření
o podpora náběhu nových projektů
o provádění interních procesních auditů
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
o min SŠ vzdělání
o zkušenosti v automotive
o povědomí o systému kvality ( ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3 )
o aplikace metodiky 8D
o komunikativní znalost anglického jazyka nutná
o uživatelskou znalost práce na PC - MS Office
o flexibilní osobnost s dobrými organizačními schopnostmi
o aktivní a samostatný přístup k práci, zodpovědnost
Co vám můžeme nabídnout
o rodinnou mezinárodní společnosti Tier 2
o příjemný kolektiv