REFERENT / REFERENTKA OBCHODU

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT / REFERENTKA OBCHODU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: administrativní agenda - zpracování procesu objednávek zboží, komunikace s dodavateli, příprava produktů pro publikaci na web, tvorba textů k produktům, administrace produktových fotografií, e-mailová komunikace s koncovými zákazníky (odpovědi na zákaznické dotazy…), práce s reporty, správa svěřených produktových kategorií, monitoring a rozšiřování produktového portfolia
- Požadujeme: praxe na obdobné pozici a orientace v e-commers sféře vítána, velmi dobré komunikativní a vyjednávací schopnosti, výborná znalost MS Office (Excel, Outlook, Word) a internetu, znalost informačního systému NAV výhodou - není podmínkou, výborná znalost ČJ (gramatika), schopnost samostatného rozhodování a řešení problému, orientace na detail, pečlivost a přesnost při zpracování agendy. aktivní přístup a ochota zdokonalovat své znalosti a dovednosti, týmový duch, řidičský průkaz sk. B - výhodou
- Nabízíme: zázemí stabilní české společnosti, příjemné pracovní prostředí, motivační finanční ohodnocení, možnost profesního i osobního růstu, flexibilní pracovní doba, stravenky, zaměstnanecké slevy na veškerý sortiment v produktovém portfoliu , 5 týdnů dovolené
- V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis a případně
další doplňující materiály v odpovědi na tento inzerát nebo na e-mail petra.mouchova@4home.cz
Pokud Vás nebudeme do 30 dnů od obdržení vaší žádosti kontaktovat, nebyl(a) jste vybrán(a) jako vhodný kandidát.