Právník

Pracovní místo ( Právník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup dle dohody, možný ihned
Odborné požadavky:
" podmínkou:
o VŠ vzdělání právnického směru
o orientace ve zdravotním právu
o odborná praxe na obdobné pozici
o organizační a komunikační schopnosti, analytické dovednosti
o vysoké pracovní nasazení, samostatnost a profesionální přístup
o uživatelská znalost práce na PC
o morální a občanská bezúhonnost

Náplň práce:
o uzavírání smluv a vedení smluvní agendy FNUSA
o právní podpora při administraci a zadávání podlimitních a nadlimitních veřejných zakázek
o právní podpora zdravotnického provozu FNUSA
o uplatňování právních předpisů v obsahu platných vnitřních řídicích aktů FNUSA
o agenda poskytování informací dle zákona o svobodném přístupu k informacím
o "compliance" podpora při aplikaci právních předpisů v činnosti FNUSA

Přihlašujte se do 30.4.2020 e-mailem na renata.vrtalova@fnusa.cz do předmětu prosím napište "právník OPV"
Celý inzerát najdete na www.fnusa.cz v sekci Kariéra

Kontakt pro odborné dotazy: Mgr. Ilona Lundová, tel.: 543 183 288, e-mail: ilona.lundova@fnusa.cz

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba