Rozpočtář/ka - odborný/á asistent/ka jednatele

Pracovní místo ( Rozpočtář/ka - odborný/á asistent/ka jednatele ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o zástup za mateřskou a následně rodičovskou dovolenou.
Požadujeme: min. střední stavební školu s maturitou, může být i absolvent/ka - praxe vítaná. Dobré znalosti MS-Office. Znalost kalkulačního programu KROS 4.
Náplň práce: zpracování cenových nabídek do veřejných soutěží včetně oceňování rozpočtů v programu KROS 4, kontrola rozpočtů, poptávání stavebního materálu, administrativní vedení kanceláře jednatele, zajišťování personální agendy malé stavební firmy
Podrobně sdělíme rozsah pracovních činností na osobním pohovoru.
Nabízíme: stravenky, 4 týdny dovolené, vzdělávací kurzy a školení.

Zaměstnanecké výhody: cílové a mimořádné prémie