UČITEL / UČITELKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( UČITEL / UČITELKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP plný na dobu určitou 1 roku, s výhledem prodlužení na neurčito, nástup 24.8.2020
- Gymnázium J. K. Tyla přijme pro školní rok 2020/2021 kvalifikované pedagogické pracovníky vyučující předměty:
o tělesná výchova (v kombinaci s dalším předmětem)
o matematika - fyzika - IVT (nebo tyto předměty v kombinaci s jiným)
o biologie - chemie - zeměpis (nebo tyto předměty v kombinaci s jiným)
- Požadujeme: učitele užívající moderní výukové metody, učitele flexibilní a pracovité, ochotné pracovat nad rámec běžných povinností.
- Nabízíme práci na moderním, prestižním gymnáziu, systematickou adaptaci a profesní podporu, zaměstnanecké benefity (dotované stravování, dotovaná rekreace na školní chalupě v Krkonoších, příspěvky z FKSP i pro rodinu, pravidelné akce pro zaměstnance,…). Plat dle nařízení vlády č. 300/2019 Sb. - 4. platová tabulka; obědy za 19,- Kč, několikadenní teambuildingové projekty
- Výběrové řízení je dvoukolové, ústní pohovor a ukázková hodina.
- Bližší informace může poskytnout Matěj Havel, ředitel gymnázia, na telefonu 728 941 550.
Strukturované životopisy zasílejte na adresu kancelar@gjkt.cz, a to do 6. dubna 2020.