Klientský pracovník/-ice - Pelhřimov

Pracovní místo ( Klientský pracovník/-ice - Pelhřimov ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o startovací pozici, vhodné i pro absolventy bez praxe
Náplň práce: péče o klientelu, vyřizování požadavků klientů, administrace požadavků, práce v bankovním systému, plnění obchodního plánu, na kterém společně pracujeme.
Požadavky: vzdělání ukončené maturitní zkouškou, čistý trestní a insolvenční rejstřík, prokazatelné výsledky v současné práci výhodou, nikoli podmínkou (absolventi).
Nabízíme:zázemí jedné z největších bank v ČR, možnost kariérního postupu, za dobře vykonanou práci patřičná odměna.
V případě zájmu zaslat životopis s motivačním dopisem na uvedenou e-mailovou adresu.