FINANČNÍ MANAŽER/-KA - EKONOM/-KA

  • Opava

Pracovní místo ( FINANČNÍ MANAŽER/-KA - EKONOM/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Stanjurová Lucie Mgr., tel.: 728 343 747. Kontakt: Strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete nejlépe hned na adresu lucie.stanjurova@centruminkluze.cz, o termínu výběrového řízení budete informováni.
Finanční manažer/ekonom Centra inkluze
Naše Centrum před 7 lety založilo 6 nadšenců, postupně se rozrůstáme a v současné době máme 17 zaměstnanců, 3 pracoviště na Vítkovsku a zázemí pro vedení organizace v Opavě. Naší vizí je vytvářet prostor pro sdílení zkušeností mezi všemi, kterým stejně jako nám záleží na harmonickém rozvoji dítěte. Našim cílem je podpora kvalitní a společného vzdělávání pro všechny a zajištění podpory ohroženým dětem a rodinám. Působíme na Opavsku, avšak stěžejní část naši aktivit realizujeme na Vítkovsku. Jsme nastaveni pro týmovou spolupráci, a to jak uvnitř organizace, tak s našimi partnery (školy, města, další organizace).

Požadavky:
- VŠ vzdělání, ideálně v ekonomickém oboru
- výhodou zkušenost s rozpočty a projektovým účetnictvím
- pokročilá znalost Excelu
- výborná znalost anglického jazyka nutností, další cizí jazyky výhodou
- znalost principů podvojného účetnictví

Navíc uvítáme:
- samostatnost, schopnost samostatně získávat informace
- důslednost a pečlivost
- schopnost organizovat a plánovat
- proaktivní přístup, schopnost řešit problémy
- dobré komunikační schopnosti, týmová spolupráce

Co Vám nabízíme:
- HPP na 0,75 až 1,0 úvazek
- flexibilní pracovní dobu
- místo výkonu práce: Na Rybníčku 56, Opava
- možnost výkonu práce částečně z domu
- výše odměny: 23 500 - 30 000 Kč/měsíc
Nást