TERÉNNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - ASISTENT-KA PRO RODINY

Pracovní místo ( TERÉNNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE - ASISTENT-KA PRO RODINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Stanjurová Lucie Mgr., tel.: 728 343 747. Strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete nejlépe hned na adresu e-mail: lucie.stanjurova@centruminkluze.cz, o termínu výběrového řízení budete informováni.

V rámci projektu OPZ Most k porozumění vzniklo ve Vítkově Centrum pro rodinu, jehož pracovníci se zaměřují na podporu rodin s dětmi, které se nachází v nepříznivé nebo krizové sociální situaci nebo jsou takovou situací ohroženy.
Naše aktivity nejsou sociální službou, pracujeme s rodinami v rámci pověření k činnosti OSPOD zejména v oblasti podpory v krizových situacích, vztahů, rodičovských kompetencí, vzdělávání apod. Cílem naší činnosti je nabídnout komplexní přístup k řešení situace rodin s dětmi v regionu a podpořit multidisciplinární spolupráci. V našem týmu spolupracuje např. asistent pro rodinu, psycholog, terapeut. A právě pro tuto práci hledáme do našeho týmu posilu!

Co od Vás budeme potřebovat:
- vzdělání min. SŠ s maturitou sociálního směru, případně pedagogického
- ochotu pracovat se sociálně znevýhodněnými rodinami, pracovat v terénu a přímo v domácnostech rodin
- nastavení pro týmovou spolupráci
- samostatnost, vstřícnost, pochopení pro odlišnosti naší cílové skupiny
Navíc uvítáme: praxi v sociální oblasti a uživatelskou znalost práce na PC

Co Vám nabízíme
- 5 týdnů dovolené
- možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje
- podporu v podobě supervize
- spolupráce v týmu lidí, kteří mají zkušenosti a rádi se o ně podělí

Nástup do zaměstnání: 1. 7. 2020 nebo dohodou.
Výše úvazku: 0,75 - 1,0 (32 - 40 ho