Účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Charakteristika pozice
- Vedení a provádění předepsaných úkonů na úseku hlavní pokladny
- Přijímání a vydávání peněžní hotovosti, včetně hospodaření s ceninami
- Zajišťování hotovostního financování organizace
- Platební styk s bankovní institucí
- Kontrola a zaúčtování pokladních dokladů
- Likvidace cestovních dokladů a účtování o těchto operacích
- Zpracování podkladů pro vyúčtování daně z přidané hodnoty u pokladních dokladů
- Spolupráce při vyúčtování dotačních prostředků
Kvalifikační předpoklady a požadavky
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- schopnost týmové i samostatné práce
- schopnost analytického a systematického myšlení
- schopnost efektivního plánování času, smysl pro pořádek
- kultura vystupování a schopnost vstřícného jednání s lidmi
- asertivita, operativnost a flexibilita, odolnost vůči stresu
- výborná znalost českého jazyka
- dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook),
- znalost ekonomiky příspěvkových organizací výhodou
- občanská bezúhonnost
- dohoda o hmotné odpovědnosti
Nabízíme
- plný pracovní úvazek
- platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 158/2019 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (10. platová třída).
- pracovní poměr na dobu určitou
- zázemí významné kulturní instituce
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
Termín nástupu
ihned
Předpoklady pro vznik pracovního poměru
státní občanství ČR
věk minimálně 18 let
způsobilost k právním úkonům a bezúhonnost
Náležitost přihlášky
strukturovaný životopis