Pokladní

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:Panská č.p. 1700/23, Ústí nad Labem.
Požadujeme: střední odborné vzdělání ukončené výučním listem nejlépe obchodního oboru nebo úplné střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, orientaci na zákazníka.
Pracovní náplň: prodávat a vydávat vstupenky, ceniny a elektronické peněženky na letním koupališti Klíše, vést peněžní agendu a veškerou svěřenou evidenci prodaných vstupenek a elektronických peněženek, evidovat příchody návštěvníků, kontrolovat dodržování návštěvní doby, brát do úschovy cenné věci a podávat informace o provozu plaveckého areálu.
Nabízíme: platové podmínky 22 000,- Kč., pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou
po dobu trvání letní sezóny tj. od 1. 5. 2019 do 15.9. 2019. Pracovní doba bude rozvržena nerovnoměrně s 11,5 hod. směnou, zaměstnancům na hlavní pracovní poměr poskytneme stravenky, volné vstupy do zařízení provozovatele, Koupaliště Brná, Plavecký areál Klíše (bazén, sauna, fitness)
Kontakt: na uvedený e-mail.