manipulant/ka

Pracovní místo ( manipulant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- náplň práce: manipulace s materiálem, polotovary a zbožím, obsluha jednoduchých strojů a dopravních zařízení, manipulační práce na provoze (příprava pro operátory)
- Požadavky: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, aktivní přístup, pečlivost, svědomitost, spolehlivost, samostatnost a komunikativnost, termín nástupu: ihned nebo dohodou
- Nabízíme: PD Po-Pá 6-14/14-22/22-6 hod.,možnost seberealizace a zodpovědnost za svou práci, platové ohodnocení odpovídající dle praxe a výkonu, zaměstnanecké benefity a penzijní připojištění
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: lastovicova@plastika.cz