PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ PRACOVNÍK

  • Klatovy

Pracovní místo ( PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - TERÉNNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovník v soicálních službách (terénní pracovník - pečovatel/ka)
PRACOVIŠTĚ: Charitní ošetřovatelská služba s působností na Klatovsku a v okolí
POŽADUJEME:základní nebo střední vzdělání, řidičský průkaz sk. B, výpis z rejstříku trestů, komunikační a organizační schopnosti, sociální cítění, ochotu vzdělávat se, ztotožnění se s posláním organizace, flexibilita
VÝHODOU: absolvovaný kurz "pracovník v sociálních službách" v souladu se zákonem o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
NABÍZÍME: jednosměnný provoz,5 týdnů dovolené, stravenky
NÁSTUP možný ihned nebo dohodou
MZDA: při nástupu na celý úvazek 19 500 Kč + příplatek prostředí; po nástupní praxi hrubá mzda na celý úvazek 22 000 Kč + příplatek prostředí
PŘIHLÁŠKY ZASÍLEJTE do 31.3.2020 emailem na adresu vladimira.flaxova@klatovy.charita.cz, nebo poštou na adresu:
Oblastní charita Klatovy
Václavská ulice 12/I.
339 01 Klatovy

K PŘIHLÁŠCE PŘIPOJTE: motivační dopis, a strukturovaný životopis. Nástup dohodou.
Více informací: Vladimíra Flaxová 731 433 767