201878 - odbormý(á) referent(ka) / vrchní referent(ka) Oddělení kontrolního I

Pracovní místo ( 201878 - odbormý(á) referent(ka) / vrchní referent(ka) Oddělení kontrolního I ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prvotní kontakt: tel.: 267 273 004 , e-mail: Petra.Markalousova@fs.mfcr.cz
Místo výkonu práce: Petrohradská č.p. 1486/6, Praha
Požadujeme:
- střední vzdělání s maturitní zkouškou
- schopnost samostatné práce, pečlivost, spolehlivost
- aktivní znalost práce s PC ( Word, Excel, Outlook)
- odpovědnost, psychická odolnost
- analytické myšlení, dobrý písemný i ústní projev
- bezúhonnost, svéprávnost, potřebná zdravotní způsobilost
Náplň práce:
- kontrolu daně z přidané hodnoty (DPH), komunikaci s daňovými subjekty v rámci kontrolních postupů a předkládání návrhů stanovisek k opravným prostředkům, plnění úkolů zadaných nadřízeným představeným.
- komunikace s daňovými subjekty v rámci kontrolních postupů a předkládání návrhů a stanovisek k opravným prostředkům
25 dní dovolené
5 dní indizpozičního volna
Motivační ohodnocení + další nárokové příplatky
Stabilitu a zázemí velké státní organizace
Příspěvek na stravování
Čerpání individuálních příspěvků z FKSP
Rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních a letní tábor pro děti zaměstnanců
Víceúčelová karta MULTISPORT
Propracovaný vzdělávací program
Možnost profesního růstu