*Vedoucí provozovny

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( *Vedoucí provozovny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce
" zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřené prodejny a za plnění dlouhodobých cílů
" zajištění kompletního provozu a procesů jedné z našich prodejen
" vedení, motivace a rozvoj vlastního týmu
" zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel
" plánování objednávek a správného rozmístění zboží v prodejně
" podílení se na výkonu provozních a manuálních činností
Nabízíme
" zajímavé mzdové ohodnocení 29000 - 40000 Kč/dle odvedené práce
" firemní benefity - atraktivní ceny služe b mobilního operátora, příspěvek na obědy
" zaškolení
" nástup možný dle dohody
" možnost čerpání dalších firemních výhod
Požadujeme
" praxi v oboru
" znalozt práce na PC
" zodpovědnost za svěřený úsek
" vysoké pracovní nasazení
První kontakt emailem, kontaktovat budeme jen vybrané uchazeče, pro doporučené uchazeče úřadem práce bude možný osobní kontakt až po zaslání emailu.