VEDOUCÍ LOGISTIKY

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ LOGISTIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
Řízení oddělení logistiky
Plánování výroby ve spolupráci s vedoucím výroby
Zodpovídá za přesné a včasné dodávky dle zákaznických požadavků a sleduje dodávkovou spolehlivost
Řídí přeskladňování polotovarů a finálních dílů v rámci skladového hospodářství v systému SAP
Řeší layout ve skladovém prostoru a při pracovištích z hlediska logistiky
Řeší a vyhodnocuje celoroční a cyklické inventury ve skladovém hospodářství
Nastavuje a přepočítává logistické procesy na nové projekty
Účast na poradách vedení, příprava reportů a akčních plánů
Požadadujeme:
SŠ/VŠ
3 roky praxe na obdobné pozici
Praxe v automotive podmínkou
Znalost MS Office, SAP
Komunikativní znalost AJ
Nabízíme:
Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Stravenky 80,- Kč/den
Možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
5 týdnů dovolené
Pružná pracovní doba
Životopisy prosím zasílejte na adresu: Pavla.keilova@sodecia.com, tel: 775 222 235