Sociální pracovník/ce v sociálních službách - Osobní asistence

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce v sociálních službách - Osobní asistence ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - OSOBNÍ ASISTENCE
POŽADUJEME: samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, sociální cítění a empatii,
neobejdete se bez vysokoškolského nebo vyššího odborného vzdělání v oboru sociální práce, čistého trestního rejstříku, dobrého zdravotního stavu a řidičského průkazu skupiny B (aktivní řidič).
NÁPLŇ PRÁCE: stanete se naším klíčovým zaměstnancem pro sociální práci s klienty osobní asistence, budete komunikovat s klienty, rodinnými příslušníky i členy týmu, povedete jednání
se zájemci o službu, budete u klientů provádět sociální šetření, budete s nimi uzavírat smlouvy,
budete vykonávat také osobní asistenci v přímé péči v terénu.
NABÍZÍME: zajímavou a pestrou práci, která dává smysl, tvůrčí práci v malém kolektivu,
který je součástí významné organizace, která je největším poskytovatelem služeb v regionu,
tým vyškolených profesionálů v oblasti sociálních služeb, poskytneme Vám maximální možnou flexibilitu v rozvržení pracovní doby, plný pracovní úvazek (0,6 sociální pracovník + 0,4 pracovník v sociálních službách), 1 týden dovolené navíc, služební telefon, pracovní poměr
na dobu určitou s možností prodloužení, mzdové zařazení ve výši 23.600,- až 25.400,- Kč
(výše je závislá na délce odborné praxe), po zapracování vám mzdu navýšíme ještě o osobní příplatek až do výše 16% základní mzdy.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 735 700 980 v době od 8:00-14:30 hodin, e-mailem na
romana.kladivova@valmez.charita.cz nebo osobně v sídle firmy.
ov. 29.4.