Lékař

  • Brno

Pracovní místo ( Lékař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující informace:
Klinika estetické péče MEDIK HAUS hledá lékaře se zaměřením na estetickou medicínu. Naše centrum nabízí nadstandardní péči vybrané klientele, kterou obsluhujeme pomocí několika špičkových přístrojů. Zaměřujeme se na antiaging, výplně vrásek, botox, hubnutí, celulitidu.
Požadujeme:
-odborná a zdravotní způsobilost podle zákona č. 95/2004 Sb.
-praxe na obdobné pozici ve zdravotnictví výhodou
-zkušenosti s aplikací botoxu a dermálních výplní
-zájem o estetické výkony, aktivní přístup, komunikativnost, praxe v oboru dermatologie znalost jazyků výhodou.
Nabízíme:
-Příjemné moderní prostředí
-Externí spolupráce
-Nadstandardní platové podmínky
-Nástup možný ihned (dle domluvy)
-Životopisy s fotografií zasílejte na email: eliska.faltusova@elimat.cz
Směnnost:
Jednosměrný provoz

Nástup ihned.
Profesní životopis zasílejte na eliska.faltusova@elimat.cz