SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE V OBLASTI SLUŽEB PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM A SENI

  • Liberec

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE V OBLASTI SLUŽEB PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM A SENI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Druh práce: sociální pracovnice/ sociální pracovník v oblasti služeb pro osoby se zdravotním postižením a seniory.
Místo výkonu práce: Liberec, Zahradní 415/10
Pracovní úvazek: plný
Kvalifikační předpoklady:
- způsobilost k právním úkonům
- trestní bezúhonnost
- zdravotní způsobilost
- vysokoškolské příp. vyšší odborné vzdělání v sociální oblasti dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění
Požadavky:
- vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- komunikativnost a schopnost empatie
- odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, vstřícnost a časová flexibilita
- psychická odolnost
- proaktivní přístup
- schopnost pracovat v týmu
- uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel, internet, e-mail atd.)
- ochota cestovat (zejména v rámci Libereckého kraje)
- základní orientace v neziskovém sektoru a zkušenosti s přípravou projektů výhodou
- praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- smysluplnou práci v neziskovém sektoru
- příjemný pracovní kolektiv
- možnost dalšího profesního rozvoje
- pravidelné supervize
- odpovídající platové ohodnocení dle platových tabulek od 22 800,-Kč
V případě zájmu doručte své nabídky obsahující:
- motivační dopis
- strukturovaný profesní životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech
- výpis z evidence Rejstříků trestů ne starší než 3 měsíce
- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
poštou na adresu: Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje, Zahradní 415/10, 460 01 Liberec XI - Růžodol I
nebo