Vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami

Pracovní místo ( Vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Martin Štadler Bc., tel.: 220 184 135 (7:15 - 14:45 hod.),
e-mail: mstadler@vez.ruz.justice.cz, Mgr. Radka Zeislová 220 184 142 (7:15 - 14:45 hod.), rzesilova@vez.ruz.justice.cz
Informativní pohovor po domluveném termínu ve Vazební věznici Praha - Ruzyně.

Požadujeme minimálně vyšší odborné vzdělání, pedagogické zaměření je výhodou. Výše platu je stanovena podle délky doby započitatelné praxe. Práce s odsouzenými muži a ženami.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, vlastní rekreační zařízení, dovolená 25 dní, navíc 5 dní dodatková dovolená a 5 dní indispozičního volna v roce, příspěvek na rekreaci, sport a kulturu