Účetní všeobecní

Pracovní místo ( Účetní všeobecní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Šandová, tel.: 261032106 nebo mob: 724168391 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Účetní - Nemocnice s poliklinikou - Vazební Věznice Praha-Pankrác. Dohoda o pracovní činnosti 20hodin/týdně. Pracovní doba po-pá od 8h do 12h. Platové rozpětí dle zápočtu praxe 130 Kč/hodina - 181 Kč/hodina.
Požadujeme: . min. střední vzdělání s maturitní zkouškou (ekonomického směru), Praxe na pozici účetní vítána. Pracovní náplň: vystavování schvalovacích doložek, kontrola správnosti účetních dokladů, spolupráce se správcem rozpočtových položek + zástup kmenové účetní v době její nepřítomnosti (fakturace a dávky zdravotních výkonů). Nástup možný ihned či dle dohody.

Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování