Technicko-administrativní pracovník/ce

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Technicko-administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Vykonávání administrativních prací podle stanovených postupů nebo instrukcí
- Vedení přehledů, statistik a evidencí
- Technická podpora provozního oddělení
- Zodpovědnost za komunikaci se zákazníky
- Udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klíčovými zákazníky
- Manipulace s písemnostmi a poštovními zásilkami včetně jejich evidence
- Předarchivní péče o dokumenty, jejich ukládání a třídění dle archivačního a skartačního řádu
- Příprava podkladů pro účetní oddělení
Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru
- Řidičský průkaz skupiny: B
- Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
- Výborná znalost práce na PC MS Office
- Znalost práce s účetním programem Pohoda
- Znalost práce s programem EVI, sklad odpadů
- efektivní komunikace, výborné organizační schopnosti, umění rozhodovat, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, morální bezúhonnost, zodpovědnost a aktivní přístup
Nabízíme
- Stabilní a perspektivní zaměstnání
- zajímavou práci v příjemném kolektivu
- zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky
- pracovní doba 40 hod./týden
- nástupní plat 35.000,-/hrubého
V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail: info@welido.cz nebo na telefonním čísle 778 533 524.