asistent/ka vedoucí výroby

  • Mutěnice

Pracovní místo ( asistent/ka vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Údolní 1174, 696 11 Mutěnice. Cílem je pomáhat vedoucímu výroby se všemi správami související s výrobou.
Náplní bude zpracování administrativních úkonů souvisejících s výrobou. Tisk štítků pro výrobu. Každodenní vyhodnocování výroby. Zajištění podkladů k výrobě (dokumentace, šarže, plány). Tvorba produktových karet (podklady pro vytváření karet v sw Pohoda) a jejich aplikace na jednotlivé výrobní linky. Kontrola hotového výrobku. Kontrola plnění nastavených norem a sanitací. Kontrola pracovních postupů. Práce v systému Pohoda.
Požadujeme smysl pro pečlivost a zodpovědnost. Práce s čísly. Dobrou znalost MS Office (Excel, Word). Komunikativnost, logické myšlení, týmovost. Znalost v sw Pohoda výhodou. Zkušenosti z výrobního provozu výhodou.
Kontakt na tel. 608 575 875, na mail: personalni@vinarstvimutenice.cz a osobně.