*LABORATORNÍ ASISTENTKA - Velká Bíteš

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( *LABORATORNÍ ASISTENTKA - Velká Bíteš ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VAŠÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ BUDE:
" Příprava médií pro laboratorní analýzy a jejich následná likvidace
" Chystání biologických indikátorů, příprava vzorků pro analýzy
" Pomocné laboratorní práce
POŽADUJEME:
" Vzdělání: středoškolské vzdělání, praxe v laboratoři vítána (není nutné)
" Samostatnost a iniciativní přístup k práci
" Manuální zručnost, preciznost
" Flexibilitu a spolehlivost
" Pozitivní přístup, týmového ducha
NABÍZÍME:
" Zázemí stabilní a dynamické nadnárodní společnosti
" Jistotu stálé mzdy s možností navyšování, osobní ohodnocení, příplatky
" Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení
" Různorodou práci
" Práci v přátelském kolektivu
BENEFITY:
" Týden dovolené navíc
" Stravenky
" Občerstvení na pracovišti, ovocné dny
NÁSTUP: ihned nebo dle dohody
PRVNÍ KONTAKT EMAILEM NEBO TELEFONICKY