Pracovník/pracovnice v sociálních službách

  • Rýmařov

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme komunikativního, spolehlivého pracovníka/pracovnici v sociálních službách pro příspěvkovou organizaci Sagapo - Domov pro osoby se zdravotním postižením v Rýmařově.

Charakteristika vykonávané práce:
- Poskytování přímé obslužné péče u osob s mentálním postižením.
- Podpora uživatelů v oblastech rozvoje a udržení schopností v oblastech sebeobsluhy, stravování, osobní hygieny.
- Podpora uživatelů v osobních zájmech, právech, způsobu trávení volného času, volnočasových aktivitách.

Požadujeme:
- Empatii, časovou flexibilitu, aktivní přístup a spolupráci, výborné komunikační dovednosti, samostatnost a zodpovědnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, ochota dále se vzdělávat.
- Řidičský průkaz skupiny B výhodou.
- Vzdělání středoškolské s výučním listem.
- Absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání.

Délka pracovní doby 40 hod. týdně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba v nepřetržitém provozu v jednosměnném pracovním režimu (12-ti hod. směny budˇpouze denní nebo pouze noční).
Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení.
Platové zařazení ve 4. platové třídě (15 510 - 22 570Kč) + osobní příplatek (0 -3 000Kč) po uplynutí 3 měsíční zkušební doby.

Zaměstnanecké výhody: 1 týden dovolené navíc, příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, indispoziční volno 1x ročně, zvýhodněný tarif T-mobile, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity-Benefits Card, vzdělávání v oboru.

Kontakt: telefonicky, e-mailem.
Z: 24.2.2020