Recepční

  • Brno

Pracovní místo ( Recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Moderní soukromé zdravotnické zařízení příjme do hlavního pracovního poměru novou kolegyni či kolegu na pozici recepční.

Náplň práce: objednávání a přijímání telefonických objednávek pacientů, vedení dokumentace ve speciálním programu, komunikace s ošetřujícími lékaři a další administrativní práce spojené s chodem recepce kliniky.
Požadujeme: středoškolské vzdělání ve zdravotnictví vítáno, ne však podmínkou, příjemné vystupování a empatické jednání, zájem učit se novým věcem.
Nabízíme: moderně vybavené pracoviště, jednosměnný provoz, práci v mladém kolektivu, možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na stravování, sick days, firemní akce, zvýhodněný tarif mobilního operátora, Multisportkarta a další zaměstnanecké benefity.
Písemné nabídky zasílejte na emailovou adresu:personalni@logoped.cz
Pokud Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, nebyl/a jste vybrán/a do užšího kola výběrového řízení.