VŠEOBECNÁ SESTRA

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Všeobecné sestry s odbornou způsobilostí, se specializací i bez specializace
Mzda odpovídá stupni dosaženého vzdělání a počtu odpracovaných let
Požadujeme příjemné vystupování, schopnost profesionální komunikace, praktické zkušenosti z ošetřovatelské péče výhodou
Nabízíme práci v příjemném, téměř domácím prostředí, s prvky sociální péče. Podmínky pro individuální péči o klienty z důvodu omezeného počtu pouze 17 klientů. Možnost dotovaného stravování, příspěvek na penzijní připojištění, rizikový příplatek, možnost dalšího zvyšování kvalifikace a celoživotního vzdělávání
Kontakt: Veselá Vladislava Mgr., tel.: 602 505 802, e-mail: vladislava.vesela@klatovy.nemocnicepk.cz