OBSLUHA SOUSTRUHU SPU 40 CNC A S 60 CNC DIVIZE HYDRAULIKA

Pracovní místo ( OBSLUHA SOUSTRUHU SPU 40 CNC A S 60 CNC DIVIZE HYDRAULIKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906 - volejte PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod., e-mail: tumova@ostroj.cz.
PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz/kariera.
Požadujeme:
- SOU – vyučen ve strojírenském oboru s praxí min. 3 roky podmínkou
- Výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou
- Znalost řídícího systému Heidenhain podmínkou
- CNC programování v systému Heidenhain výhodou
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
- Samostatnost a flexibilita
- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
Nabízíme:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy
Náplň práce:
- Odpovídá za používání kalibrovaných měřidel a provádění nezávislé kontroly
- Provádí vstupní kontrolu polotovarů
- Provádí přípravu a kontrolu nářadí, nástrojů a programů
- Provádí strojní obrábění
- Provádí programování stroje v systému Heidenhain
- Provádí samokontrolu provedené práce