PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU

  • Písek

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE ÚKLIDU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Náplň práce je běžný úklid společných prostor SeniorCentra (chodby, schodiště, odpadkové koše), úklid pokojů klientů SeniorCentra (stírání prachu, úklid sociálního zařízení), mytí oken.
Očekáváme minimálně základní vzdělání, trestní bezúhonnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti, vlídné jednání, pracovitost, pečlivost.

Nabízíme mzdu odpovídající vašim zkušenostem, příplatky za práci o víkendu ve výši 25%, poukázky SODEXO na volný čas, kulturu a zdraví, bonusy za věrnost, dotované stravování, možnost profesního vzdělávání, práci ve stabilní mezinárodní firmě.

První kontakt: pí. Dominika Rambousová, asistentka ředitele tel. 605 166 738 (po - pá 7:30 - 15:00 hod.), email: d.rambousova@senecura.cz nebo na uvedené adrese SeneCura SeniorCentrum Písek a.s., Čelakovského 8/4, 397 01 Písek. Od pondělí do pátka od 7:30 hod. do 15:00 hod.