vedoucí úseku správy a údržby

  • Prachatice

Pracovní místo ( vedoucí úseku správy a údržby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- Ukončené středoškolské vzdělání v technickém oboru (stavební, technické zařízení budov, elektro)
- Zkušenosti v oblasti vedení a koordinaci revizí technických zařízení, orientace v příslušné platné legislativě
- Zkušenosti v oblasti řízení lidských zdrojů, organizační schopnosti
- Uživatelská znalost MS Office
- Řidičský průkaz skupiny "B"
- Trestní bezúhonnost
Výhodou:
- Praxe v oboru minimálně 5 let
- Uživatelská znalost programů
- Řidičský průkaz skupiny "C"
Očekáváme:
- Schopnost efektivní komunikace
- Smysl pro týmovou práci, schopnost kontroly a motivace zaměstnanců
- Flexibilitu, spolehlivost, rozhodnost, odpovědnost
Nabízíme:
- Platové zařazení dle NV č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění
- Možnost pracovní seberealizace
- Rovnoměrné rozvržení pracovní doby
- Zvýhodněné stravování a další zaměstnanecké benefity
- Místo výkonu: Domov seniorů Mistra Křišťana Prachatice
- Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
Uchazeč předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:
- Jméno a příjmení
- Místo trvalého pobytu uchazeče
- Datum a podpis uchazeče
Součástí písemné přihlášky k výběrovému řízení:
- Kopie dokladu o dosaženém středoškolském vzdělání
- Strukturovaný životopis reflektující požadavky na pracovní pozici
- Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
Konta